Hotel & wellness Knížecí rybník je zrekonstruovaným hotelem na okraji Tábora, přímo na břehu Knížecího rybníka, plně obklopen přírodou.

Hotel nabízí ubytování v celkem 23 pokojích - jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a apartmánových pokojích,  s celkovou kapacitou 53 lůžek. Část pokojů s balkónem přímo nad hladinou Knížecího rybníka.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, ledničku, varnou konvici, trezor a wifi připojení. Apartmánové čtyřlůžkové pokoje navíc disponují vybavenou kuchyňskou linkou, vařičem a mikrovlnnou troubou.

Hosté mohou k relaxaci využít nové wellness – finská sauna, bio sauna, pára, vířivka, relaxační zóna, venkovní ochlazování v rybníce. Welness je v letních měsích uzavřeno.

Na střeše hotelu se nachází sluneční terasa s výhledem do okolí, na kterou mají přístup pouze hosté hotelu a wellness. Sluneční terasa slouží jak k dennímu slunění, tak i k příjemnému večernímu posezení.

Ubytovat se je možné od 14 hodin, uvolnění pokoje do 10 hodin posledního dne pobytu.

Ubytování s domácími mazlíčky možné po předchozí domluvě.


 

 

 

 

Ubytovat se je možné od 14 hodin, uvolnění pokoje do 10 hodin posledního dne pobytu. Ubytování d domácími mazlíčky možné.