Resort je svojí kapacitou a možnostmi vhodný pro uspořádání výstav, srazů, soustředění, firemních školení, pracovních večírků, setkání zájmových organizací, svateb, oslav a jiných skupinových pobytů.

Uspořádejte u nás firemní jednání nebo školení.

Naše prostorové, technické, organizační a zároveň rekreační zázemí uspokojí vaše požadavky.

Máme dlouholeté zkušenosti, profesionální přístup a přátelská atmosféra jsou zárukou Vaší spokojenosti. Přímo v areálu Vám na přání zajistíme veškeré ubytovací a gastronomické služby, kulturní i společenské vyžití, tak i sportovní aktivity. Vždy s individuálním přístupem konání akce.

Restaurace s velkou zastřešenou terasou nad hladinou rybníka. Jídelní lístek nabízí bohatý výběr polévek a minutkových jídel zejména české kuchyně v přijatelných cenách. Každý den vaříme obědové menu. V letních měsících je v restauraci samoobslužný provoz. Kapacita restaurace je 50 osob uvnitř a 100 osob venku na kryté terase.

Salonek oddělený od restaurace s kapacitou 50 osob. Stolové uspořádání na přání a s vhodností dle konané akce. Salonek disponuje kompletním vybavením multimediální technikou. Wi-fi připojení k internetu zdarma.

Konferenční sál s vlastním barem, kapacitou 80 osob. Je situovaný v přízemí hotelu, s přístupem denního světla. Sál je vhodný pro konání různých společenských akcí pro větší počet osob. Piano je součástí vybavení sálu, je zde dostatek místa pro živou hudbu a tanec.

Vždy s individuálním přístupem konání akce.

Samozřejmostí je i rezervace hotelových pokojů, chatek popřípadě celého areálu na Vámi udané termíny.


Občerstvení „OHRADA“

V době mimo letních dovolených lze využít pro firemní akce, oslavy , srazy, svatby apod. v zadní části areálu venkovní občerstvení s barem, pergolou  s tanečním parketem a venkovním steakovým grilem.

Stejně tak možno v případě potřeby zajistit poslechovou či taneční hudbu.

Podmínkou je však pěkné počasí !!!